Genel olarak yaşamları boyunca emlak satışı tecrübesi olmayan birçok konut sahibi bu sürecin kolay sonuçlanacağını düşünür. Mülkünü kendisi pazarlamak ister. Ekspertiz tecrübesini, rekabet olanaklarını, pazarlama yatırımlarını  ve teknoloji kullanımının çeşitliliğini yok sayarak başladığı bu süreçte genellikle hüsrana uğrar. Gerektiği zamanda doğru fiyatı bulamaz, zarar eder ve mülkü değer kaybeder. Bu süreç tüm olumsuzlukları beraberinde getirir.

Bu sebeptendir ki Türkiye’de el değiştiren gayrimenkullerin tamamına yakını bu işin profesyonelleri tarafından satılmaktadır. Mülkünüze değer katacak, tecrübe sahibi  bir emlak firması tüm işleri sizler adına yapabilir.

Siz de değerli gayrimenkulünüzün, ihtiyacınız olduğu zaman diliminde, gerçek satış değerinde satılmasını istiyorsanız, özverili, heyecanlı ve yorucu geçecek bu süreci sizler adına yönetecek Evbizim Emlak Danışmanlık Hizmetleri’ne gelin. Size özel, pazarlama ve teknoloji yatırımlarıyla mülkünüze değer katalım.

Bu süreçteki  profesyonel tavsiyemiz yetki sözleşmesi ile çalışmaktır. Yetki sözleşmesi ile çalışmak sizleri gereksiz bilgi ve aracı kirliliğinden korur. ‘Tek yetki sözleşmesi’ yapılan mülklerin tamamına yakını bu sebeplerin etkisiyle sorunsuz olarak yeni sahipleriyle buluşmuştur. Ayrıcalıklı çalışma seçenekleri ve size avantajlar sunan yetki sözleşmesinin  detaylarını öğrenmek  için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizimle doğru yerdesiniz