Emlak alım satım ve kiralama süreçlerinde alıcı, satıcı arasındaki ilişkinin temelinde emlak aracısına güven duymak yatar. Bu süreçte güven duygusu mutlaka hissedilmeli, iki tarafın da soru ve problemlerine açıklayıcı yanıtlar veren ve  yol gösterici olan bir firmayla beraber çalışılmalıdır.

İlişkilerin sürecinde temel olan bu değerleri uygulamak ve pazarlama çözümleri geliştirmek amacıyla 2012 yılında profesyonel yaşantısına başlayan Evbizim Emlak Danışmanlık Hizmetleri yukarıda bahsettiğimiz değerleri iş etiği olarak uygulamaktadır.

Bu ilkede günden güne artan müşteri memnuniyeti yaratmış, sayısız yetki sözleşmeleri almış, kişiye özel çalışma prensibiyle bir çok yeniliğe imza atmıştır. Tescilli markası, vizyonu ve pazarlama yatırımlarıyla çalışma alanlarını günden güne genişletmiştir.

Son dönemde Çiğli Sasalı’da, Urla’da ve Çeşme bölgelerindeki  villa portföyleri için yetki sözleşmeleri alarak bir çok yeni müşterisini yeni coğrafyalarına taşımıştır.

Siz de emlak pazarlama süreciniz ile ilgili, size özel çalışma ve bilgilendirme almak istiyorsanız bize ulaşabilir, sonuçlarınızı dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bizimle doğru yerdesiniz.